VINUSHAPE

VINU SHAPE to unikalny zabieg modelujący sylwetkę, skutecznie redukujący cellulit i ujędrniający skórę. Ta nowoczesna, bezinwazyjna metoda oparta jest na połączeniu czterech efektywnych i sprawdzonych technologii: Multipolar RF, Vacum ze światłem LED oraz Kawitacji. Fala radiowa wytwarza odczuwalne ciepło, którego efektem jest wzrost mikrokrążenia, pobudzenie metabolizmu komórek tłuszczowych - wspomaganie procesu lipolizy, dotlenienie skóry oraz wzrost produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

Dzięki zastosowaniu Vacum, redukowane sa zastoje limfatyczne co w efekcie skutecznie redukuje cellulit i obrzęki. Dodatkowo, umieszczone w głowicy światło LED (czerwone) ujędrnia skórę.

Kawitacja (ultradźwięki) dodatkowo wzmacnia efekt redukcji tkanki tłuszczowej, wyszczuplenia wybranych partii ciała i modelowania sylwetki.

Co możesz zyskać dzięki Vinushape?

  • poprawę wyglądu skóry,
  • modelowanie sylwetki,
  • redukcję cellulitu,
  • drenaż limfatyczny,
  • bezpieczne zabiegi na okolicę twarzy, szyi, dekoltu i okolicy oka,
  • antii-aging,
  • działanie przeciwtrądzikowe- niebieski LED niszczy bakterie PROPIONIBACTERIUM ACNES,
  • wzmocnione zwalczenie cellulitu, rozstępów, blizn pooperacyjnych, zmarszczek, pajączków przez czerwony LED.

Jak działa kawitacja ultradźwiękowa na tkanki naszego organizmu?

Kawitacja ultradźwiękowa jest wykonywana przy użyciu fal ultradźwiękowych o częstotliwości 38 kHz. Zabieg polega na wprowadzeniu adipocytów w drgania, powodując ich sprężanie oraz rozprężanie, które kumulują energię i generują powstawanie pęcherzyków gazowych. Ciśnienie między komórkami i nacisk na ich błony komórkowe skutkują uszkodzeniem oraz przerwaniem ciągłości membrany. Zawartość w postaci trójglicerydów wydostaje się do otoczenia - część wykorzystywana jest jako paliwo dla organizmu, reszta trafia do wątroby, gdzie traktowana jest jak tłuszcz pochodzący z pożywienia.

Jak działa radiofrekwencja multipolarna w połączeniu z vacuum?

Technologia radiofrekwencji multipolarnej ma za zadanie podgrzać włókna kolagenowe i elastynowe oraz fibroblasty odpowiedzialne za ich produkcję. Efekt zabiegu to pojędrnienie, uelastycznienie oraz rewitalizacja skóry. Połączenie terapii z podciśnieniem pozwala na wykonanie dodatkowego drenażu limfatycznego, upłynnienia trójglicerydów, które pojawią się w przestrzeni międzykomórkowej podczas kawitacji ultradźwiękowej oraz wspomaganie procesu zwiększania metabolizmu adipocytów.

Jakie obszary mogą być poddane zabiegowi?

Zabiegi Vinushape możesz wykonywać na tych partiach ciała, które są szczególnie oporne na odchudzanie, tj: brzuch, uda czy pośladki, jednak innowacyjność urządzenia i specjalnie zaprojektowane głowice zabiegowe, pomogą Ci również w redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz skóry w okolicach ramion, łydek czy strefy nad kolanami.

Czy mogę też wykonywać zabiegi na twarz?

Tak! Najmniejsza głowica zabiegowa wyposażona jest w radiofrekwencję multipolarną, vacuum oraz niebieski LED. Efekt zabiegowy to rozjaśnienie, lifting i procedury anti-aging, ale dzięki połączeniu z niebieskim LED dodatkowo wspomagamy działanie przeciwtrądzikowe.

Jak długo trwa zabieg?

Pełna procedura na jedną okolicę ciała przy użyciu kawitacji ultradźwiękowej z radiofrekwencją, vacuum i LED-em to średnio 30 min. Sesja stymulująca twarz i szyję to czas ok 20- 30 min.

Ile sesji zabiegowych jest wymaganych?

Każdy plan zabiegowy zależny jest od ilości okolic oraz oczekiwanego efektu. Tworzone pakiety to średnio 4-8 zabiegów wykonywanych 1 raz w tygodniu. Szczegółowy plan wizyt określa terapeuta dla indywidualnego przypadku.

Po jakim czasie po zabiegu mogę wrócić do aktywności fizycznej?

Zabiegi Vinushape są całkowicie bezpieczne, nieinwazyjne oraz nie wymagają ani znieczulenia, ani okresu rekonwalescencji, dlatego powrót do wszelkich aktywności życiowych może nastąpią bezpośrednio po zabiegu.


Zobacz cennik